Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala –  ČT sport – Česká televize
Sáblíková byla v SP v Calgary na 5000 m pátá. Bolelo to hodně, přiznala – ČT sport – Česká televize

Rychlobruslení Tomaszów Mazowiecki 2023 Polsko - výsledky ⛸️ | BetArena.cz

Město Náchod - Zpravodajství -Sport

ČT sport - Mistrovství světa v rychlobruslení pokračuje, dnes o něco  rychlostnějšími závody. Všechny je můžete sledovat na webu www.ctsport.cz a  přes HbbTV. 💻⛸ 13:45 | hromadné starty - semifinále 15:10
ČT sport - Mistrovství světa v rychlobruslení pokračuje, dnes o něco rychlostnějšími závody. Všechny je můžete sledovat na webu www.ctsport.cz a přes HbbTV. 💻⛸ 13:45 | hromadné starty - semifinále 15:10

Výsledky MS v rychlobruslení 2023: Sáblíková dvakrát třetí | iSport.cz

rychlobruslení | nastartu.cz

Program MS v rychlobruslení 2020: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Sáblíková si užívá dobu bronzovou, ze dvou medailí je nadšená |  ČeskéNoviny.cz
Sáblíková si užívá dobu bronzovou, ze dvou medailí je nadšená | ČeskéNoviny.cz

Rychlobruslení: Od tréninku na rybníce až po světové zlato | Sport v okolí  - sportovní akce a kluby
Rychlobruslení: Od tréninku na rybníce až po světové zlato | Sport v okolí - sportovní akce a kluby

Martina Sáblíková slaví 35: Už dnes je legendou – eXtra.cz

Rychlobruslařka Kuršová se na MS do finále závodu s hromadným startem  nedostala - iDNES.cz
Rychlobruslařka Kuršová se na MS do finále závodu s hromadným startem nedostala - iDNES.cz

Druhý start, druhá medaile na světovém šampionátu. Sáblíková slaví zisk  bronzu na pětikilometrové trati | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Druhý start, druhá medaile na světovém šampionátu. Sáblíková slaví zisk bronzu na pětikilometrové trati | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková má na MS bronz na 3000 metrů – ČT sport – Česká televize

MS v rychlobruslení 2021: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Sáblíková skončila na trojce v Heerenveenu sedmá. Závodu dominovala  Schoutenová – ČT sport – Česká televize
Sáblíková skončila na trojce v Heerenveenu sedmá. Závodu dominovala Schoutenová – ČT sport – Česká televize

Martina Sáblíková program 2023 ▶️ Kdy a v kolik jede Sáblíková

Královna dál vládne rychlobruslení, Sáblíková je mistryní Evropy | Ostatní  sporty | Lidovky.cz
Královna dál vládne rychlobruslení, Sáblíková je mistryní Evropy | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Rychlobruslařka Dřímalová: Cestování beru, ale chce to ovál doma -  Břeclavský deník
Rychlobruslařka Dřímalová: Cestování beru, ale chce to ovál doma - Břeclavský deník

Rychlobruslařka Zdráhalová si zajela osobní rekord | Barrandov.tv

Rychlobruslení Sáblíková – Seznam.cz

Rychlobruslení-Brno CZE / speedskating, cycling, in-line pro mládež |  Brno-Kralovo
Rychlobruslení-Brno CZE / speedskating, cycling, in-line pro mládež | Brno-Kralovo

Program ME v rychlobruslení 2023: jak si vedou Češky bez Sáblíkové? |  iSport.cz
Program ME v rychlobruslení 2023: jak si vedou Češky bez Sáblíkové? | iSport.cz

Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo -  iDNES.cz
Skvělý návrat Sáblíkové. Po zranění si v Polsku vybruslila druhé místo - iDNES.cz

Sáblíková po návratu září, v závodě na 3000 m byla v Polsku druhá -  Aktuálně.cz
Sáblíková po návratu září, v závodě na 3000 m byla v Polsku druhá - Aktuálně.cz

Rychlobruslařka Sáblíková je popáté mistryní světa na 3000 metrů - Novinky

Sáblíková poprvé v sezoně dojela na stupně vítězů, v Calgary byla třetí.  Zdráhalová si vylepšila osobní rekord – ČT sport – Česká televize
Sáblíková poprvé v sezoně dojela na stupně vítězů, v Calgary byla třetí. Zdráhalová si vylepšila osobní rekord – ČT sport – Česká televize

Rychlobruslení Sáblíková dnes ᐈ program závodů 2022/23 živě ✔️ | BetArena.cz

Rychlobruslařka Novotná byla na patnáctistovce SP pátá | iROZHLAS -  spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Novotná byla na patnáctistovce SP pátá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Ruský černý čtvrtek pokračuje. Rusové přišli i o šampionát v rychlobruslení  | Ostatní sporty | Lidovky.cz
Ruský černý čtvrtek pokračuje. Rusové přišli i o šampionát v rychlobruslení | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Sportovec roku: Znovu amazonka? Mírnou favoritkou tradiční ankety je  rychlobruslařka Sáblíková! | Ahaonline.cz
Sportovec roku: Znovu amazonka? Mírnou favoritkou tradiční ankety je rychlobruslařka Sáblíková! | Ahaonline.cz

Sáblíková přidala na své parádní trati druhou bronzovou medaili z MS v  Heerenveenu | Livesport.cz
Sáblíková přidala na své parádní trati druhou bronzovou medaili z MS v Heerenveenu | Livesport.cz

Dvanáctá medaile ze tří kilometrů. Skvělá Sáblíková slaví na MS bronz -  iDNES.cz
Dvanáctá medaile ze tří kilometrů. Skvělá Sáblíková slaví na MS bronz - iDNES.cz

Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu  - Aktuálně.cz
Sáblíková triumfovala v závodě SP v Calgary a upevnila si vedení v seriálu - Aktuálně.cz

Historie závodů v rychlobruslení: Jejich původ | Bauer CZ

Program MS rychlobruslení 2020 víceboj: kdy jede Martina Sáblíková? |  iSport.cz
Program MS rychlobruslení 2020 víceboj: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Sáblíková odstartovala do Světového poháru druhou příčkou. Němka Beckertová  byla lepší | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková odstartovala do Světového poháru druhou příčkou. Němka Beckertová byla lepší | Hospodářské noviny (HN.cz)

MS v rychlobruslení 2023 ▶️ program, výsledky, Sáblíková

Martina Sáblíková slaví narozeniny - QAP.cz

Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska |  ČeskéNoviny.cz
Sáblíková byla na pětce v Calgary pátá, vyhrála Schoutenová z Nizozemska | ČeskéNoviny.cz

Sáblíková má medaili! Bronz vybojovala na pětikilometrové trati - iDNES.cz

Sáblíková začala vícebojařské MS čtrnáctým místem na pětistovce, ztratila  dvě vteřiny | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková začala vícebojařské MS čtrnáctým místem na pětistovce, ztratila dvě vteřiny | Hospodářské noviny (HN.cz)

o VÁNOČNÍ TOP 6... ZAJÍMAJÍ VÁS (o Vánocích, v půli zimy i v půli  rychlobruslařské sezóny 2021/2022) průběžné SEZÓNNÍ NÁRODNÍ ŽEBŘÍČKY ČS.  RYCHLOBRUSLAŘŮ a RYCHLOBRUSLAŘEK na jednotlivých distancích podle  dosažených časů? Jen
o VÁNOČNÍ TOP 6... ZAJÍMAJÍ VÁS (o Vánocích, v půli zimy i v půli rychlobruslařské sezóny 2021/2022) průběžné SEZÓNNÍ NÁRODNÍ ŽEBŘÍČKY ČS. RYCHLOBRUSLAŘŮ a RYCHLOBRUSLAŘEK na jednotlivých distancích podle dosažených časů? Jen

Sáblíková má další medaili z MS! - Sport.cz

Rychlobruslení | Rádio Junior

KSB Benátky nad Jizerou - O klubu

Rychlobruslení program – Seznam.cz

Sáblíková se po potížích se zády vrátila třetím místem a upevnila si vedení  ve Světovém poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková se po potížích se zády vrátila třetím místem a upevnila si vedení ve Světovém poháru | Hospodářské noviny (HN.cz)